Aktuality
Příspěvky
Námořnická pohádka na Špičáku
Opět jsme zavítali na českolipskou školu ul.28.října na Špičáku.
Dlouhá cesta do sklepa...
A stejně máme tu muziku rádi...
V Gongu u Hořkého kafe...
Premiéra Námořnické pohádky
Zpátky na místě činnu
Mám pro jižní Čechy slabost...A tak se vždy moc těším,zda se dostaneme na Folkovou růži do Jindřichova Hradce,kde je opravdu moc příjemně.Po loňském recitálu v kapli jsme si tentokrát zahráli všichni na nádvoří muzea.A bylo dobře,moc dobře,i když se nás jakýsi Ošanec,kluk jeden střapatá, pokoušel znemožnit svými tlachy...nepovedlo se mu to.
A víte,že jsem za Jindřichův Hradec kdysi válčil? Ano,je tomu tak...u chemické roty.

